Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agamka - nejí?

Mám pocit, že nám agamka nechce jíst :/ dávali jsme cvrčky ale přijde nám, že je asi moc nechce. Kouká na ně ale nechytne je. Po terárku normálně běhá, vyhřívá se, kouká a tak :) což jsme rádi, protože aspoň víme, že jí nic nechybí. Doma ji máme cca měsíc :) na nás si zvykla a i na ruku jde bez problémů :)

Foceno mobilem.

takovi prcci obvykle zerou jak protrzeni. Zameril bych se na podminky - jake jsou teploty v prostoru a na vyhrevnem miste, a jak - cim je prostor osvetleny. Pisek mi prijde pro to mlade prilis hruby, ale nemusi to nicemu vadit. A v tehle velikosti jednou denne agamku rosit.