Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kámen a zdroj tepla

Ahoj , při debordelizaci půdy jsem našla výhřevný kámen, větší než lidská dlaň, ale ne o moc a cosi jako lampu, dám fotky, lze to k něčemu použít? Ten zdroj tepla asi ano, na nějaké velké terárko, třeba k leguánovi, fakt to topí jak d´as, jde mi o to, abych na hodinách nebrousila brusle. Kde se to tam vzalo nevím, ani nevím z čeho to bylo.
Díky

Já ho vyhazovat nebudu, podobným zářičem jsem se zbavovala plísně, oškrábala jsem to, nastříkala savem proti plísni, bylo to tam po čase znova v rohu ložnice, takže jsem to dýchala.Po asi dvou letech mi poradil známý, že plíseň je houba, která se musí spálit.Spálila jsem ji a od té doby-je to už asi 10 let, je pokoj.