Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama nežere a má průjem se stopami krve

Dobrý den,
nevím, co se stalo, ale moje agama odmítá žrát. Má tekutý trus a většinu času má přivřené oči. Občas v trusu nalézám i stopy po krvi a někdy vylučuje i 3× za sebou. Většinou vyloučí trus jen při prvním pokusu, nevím, proč se snaží ještě několikrát po tom, co se vyprázdní. Máte s něčím takovým zkušenosti i vy? Dokázali byste mi poradit? Vitaminy dostává, přísun k čisté vodě má, ale nechce žrát a připadá mi unavená.
Díky za odpověď všem, snad to nebude nic vážného.
Změna předmětu, původně: Nevím co se děje (Aurifer)

naden má bohužel pravdu :( škoda že si to ale nepřečte měla by si z toho něco vzít... Doufám že poskytne lepší podmínky, jestli má Agamu alespoň trochu ráda tak by měla... Je fakt hrozné jak to končí s plazákama v těchto podmínkách. Jelikož mi doma nemáme moc místa, času atd tak nic moc nechováme. Teď mám v plánu Chameleona a určitě i další. Pořád a pořád čtu o teraristice a už teď vím že jen chameleon mi stačit nebude :)