Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pražská zoo

Ahoj, zítra s s přáteli chystáme do zoo do Troje, budeme se snažit ji projít celou, jedeme ráno, ale co bysme si neměli nechat 100% ujít? Dík za tipy.

Ja za sebe mohu říct že expozice velemloků je velmi pěkná bohužel je v pavilonu plno a musíte doslova čekat než se k němu probojujete :) ale stojí to za to. Terárium v Pražské zoo je také pěkné ale spíš pro milovníky hadů těch je tam faaakt hodně ;) ještěru moc ne

Já tam byla, když moje KAO byla štěndo, to je 8 let, byla se mnou v rámci socializace, takže předpokládám, že se to tam dost změnilo:-).Milovníci hadů jsme všichni:-).Proto jsme se rozhodli jet v týdnu a po prázdninách a doufali jsme , že tam tak plno nebude, když ano, tak prostě počkáme.