Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekončík noční-nechce žrát

Dobrý den! Prosím o radu. Před 3 týdny jsem si přivezla ze zverimexu gekončíka nočního. Stáří zhruba 4 měsíce. Od té doby, co ho mám nechce vůbec žrát. Cvrčky se ani nesnaží lovit, a když jsem se mu pokusila cvrčka nacpat do tlamičky pinzetou, vždy ho vyplivl. Jediné, co do něj dostanu je rozmačkaný banán nebo med. Předem moc děkuji za odpovědi.

Strašně malý prostor, ten gekončík je velký jako ten domeček a zbytek prostoru je moc malý. Pokud je v tam malém prostoru moc teplo a nemá na výběr i chladnější místo, tak je to špatně. Pohledejte po netu, tohle je špatně.