Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozmnožení crvčků

Dobrý den,
dnes jsem zjistila, že se nám rozmnožili cvrčci přímo v teráriu u našeho chameleona. Stalo se to někomu? Vadí to, máme je přemístit jinam, nebo je tam mohu nechat vyrůst,aby je chamík rovnou požíral?

Předem moc děkuji za odpověď!

To samé se stalo někomu z rodiny , volal že mu něco běhá po terárku sem mu řekl že to jsou nejspíše cvrkové tak ,jestli je chce tak ať je tam nechá nebo vyndá riziko tam je ,ale u těch malých asi ne tak jak u středáků prej ho občas vidí jak je požirá.Jestli je tam chceš tak je nech ale dej tam do rohu třeba jablko nebo piškot ať žerou tohle a ne chamíka. :-)

Mel ten box nejake vetrani? Neprehral se tim terarkem zespoda? Je vhodnejsi dat box s cvrcky spis nekam kde je nizsi teplota, pomalejsi metabolizmus = delsi vydrz (v radu X tydnu). Pokud do rana pochcipali pres na pohled dobre podminky, zamyslel bych se nad tim co dostali za krmeni - jestli nemohlo byt chemicky osetreno. Nebo jestli v okoli nemohla byt nejaka chemie co je zabila.