Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Andulka a zebřička-rozmnožování

Dobrý den mám problém s rozmnožováním andulek samičky sedí v budkách na ničem žádné vejce, nechají se krmit od samečků a všechno ale vajíčko prostě nesnesou kolikrát už jsem viděl jak samec skáče po samici ale nikdy vejce nesnesli.
Zebřičky si neustále v zobáčku nosí trávu a všechno chtějí si asi stavět hnízdo ale andulky pořád blokují budky co s tím??

Děkuji za odpovědi

Ahoj,trochu nechápu Tvůj dotaz: takže samec pojímal samici, což jsi viděl, samice lezou do budek a samečci je krmí a žádná vajíčka pod sebou? Jak dlouho lezou do budek? Čím krmíš? Kolik párů máš v jak velké voliéře? Jak vypadají budky ve kterých jsou andulky?
Zebřičky nezahnízdí v andulčích budkách, zebry si staví hnízda sami z peříček, sena, slámy atd....