Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta královská

Mám pár otázek ohledně Krajty Královské, jsem začátečník a dočetl jsem se i mi to kamarád doporučil, že není špatná pro začátečníky.
Potřeboval bych vědět přibližnou velikost terárka pro Krajtu a kolik hřejících žárovek na to bude potřeba. Třeba i nejakou stránku kde bych mohl sehnat terárka ke koupi.
Na výbavu Terárka mam zhruba 1800Kč, tak doufam, že mi to bude na vybavení stačit. :) Krajtu dokoupím později.

Děkuji předem za odpovědi. :P
[mod]Změna předmětu, původně: Krajta Královská (cejna)[/mod]

Na výbavu Terárka mam zhruba 1800Kč

stavet terarium s hadem a mit na to presne urcenou sumu penez..no,rekneme si narovinu,ze za kvalitni terarium 1800 kc lehne tak rychle,ze jeste nemas moc nic postaveno..jestli chces mit opravdu dobre terarium,kde se bude mit had dobre (chapej dobre podminky pro jeho ziti),tak si myslim,ze takhle se moc terarium delat neda s urcitym rozpoctem..
ano,muzes mu terarium zaridit jednoduse,jedna vetev,kousek kury,noviny na zem,konstrukci ze stare skrinky..ale jak to potom bude vypadat? nepredpokladam,ze ses multichovatel,ktery i takhle muze dat hadovi dostatecne podminky..
tim chcu rict,ze pokud k tomu mas opravdu vztah,tak to postavis tak,aby to vypadalo,aby to fungovalo,aby to bylo prakticke,hezke..a na to budes potrebovat urcite vice penez..
ver mi,sam vim,co pisu

Tady se musím zadavatele trochu zastat.1800 psal na stavbu a vybavení teraria.Krajtu pořídí později.Do 1800 se dá svépomocí udělat.Když jsem připravoval tera pro svoji reginu,tak jsem dal za nařezání skel na tera o velikosti cca 60x40x40 okolo 600 kč.150 za silikon asi 100 za lepidlo na dlaždice.polystiren a elektroinstalační material stál také pár korun.Ale vše jsem si kompletoval sám.

Mě zas šlo o to dát tazateli příklad,že i s omezeným obnosem se dá vytvořit adekvátní ubykace.a nemusíš utrácet nutně tisíce.i za pár korun se dá udělat kvalitní,hezké terko.To,že jsem psal ceny bylo jen pro představu.
Je pravda musí si to člověk udělat sám.Pokud si to nechá udělat od jiných,tak si taky zaplatí.