Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pangamin pro plazy?

Ahoj, doufám, že mě neodkážete na vlákno o úpadku TP:-).Leguánovi a želvě občas sypu na zelený roboran a plastin.Obojí již došlo, tak jim tam strouhnu sépiovku , u nás prostě roboran, plastin není k sehnání a krmný vápenec jen v 50kg.Tak mě napadlo, co jim tam občas dát pivovarské kvasnice? Přidávám psům do masa, je to de facto čistý béčko, využije je nějak plaz? Díky

tak celkem běžně se používá třeba Nutrimix pro nosnixce nebo Roboran D a je to vesměs v pohodě, u většiny plazů, ale třeba pro chamíky mají směsi pro ptactvo příliš mnoho Déčka a časem je předávkují (info od veterinářů - specialistů na plazy, týkající se konkrétně chamíků)