Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon jemenský - ujme se ji někdo? Náchod

Ahoj, nenašel by se tu někdo kdo by se ujal chameleona jemenského? Samička, 3 měsíce stará. Měli jsme pro ni majitele, ale na poslední chvíli nám to odřekl a nám se nesnesou v jednom terárku se samečkem. :(
Píši to sem, protože na inzeráty dlouho nikdo neodpoví.
Jen do dobrých rukou. Je moc hodná, na ruku chodí sama... :) Bez problémů vystřeluje jazyk.

Do teď má UVB, každodenní rošení, strava mouchy a cvrči, 1x týdně vitamíny od ExoTerra - multivitamín a vápník. Bez problémů vylučuje.

Osobní odběr - Náchod a okolí. Klidně ji zavezu poblíž.
[mod]Změna předmětu, původně: Chameleon Jemenský - ujme se ji někdo? Náchod (cejna)[/mod]

na inzeráty dlouho nikdo neodpoví

Asi proto, že jemeňáků na prodej jsou teď miliony a na burze seženeš nejlevnějšího za kilo... Udat dneska jemeňáka je boj, holt.
Ale takovýmuhlemrňousovi můžete, než ho prodáte, zřídit nějakou provizorní ubikaci třeba ve většim plastovym boxu, kterýmu do víka vlepíte pletivo a umístíte nad to UVB kompakt a slabou výhřevku, aby ho druhej neposvačil..