Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem O.p.laticincta

Samice 4 roky ,zakoupena v červnu do května se samcem .Letos už jednou vejce,ale špatné .Dnes 5 vajec 4*bílá 1* horší nažloutlé.Jsou oplozená ,když je samice bez samce.Jak dlouho vydrží po páření a muže naklást oplozená vejce.Děkuji

Prosviť je silnější baterkou a budeš mít jasno - pokud jsou vejce vevnitř růžová a později s prosvítajícími červenýi žilkami, tak jsou oplozená. 4 měsíce není žádná doba na uchování sperma, mláďata z více snůšek od samic napářených jen 1x za sezónu vylíhl kde kdo včetně mně. Někdy to dokonce stačí i na 3 snůšky, ikdyž tam už pak bývá část vajec neoplozená.