Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem otékající hlava u užovky červené

Zdravím! Máme doma pětiletého samce užovky červené a poslední dobou mu otýká hlava. Poprvé jsme si toho vsimly asi pred dvěma mésíci a samovolně to zmizelo. Od té doby se to ještě párkrát objevilo. A začala se stupňovat jak četnost, tak i doba po kterou otok trvá. Už se nám to vážně nelíbí, takže se ptám, jestli s tím někdo máte zkušenosti.
Díky za odpověď.

No, pokud by natekla hlava mému hadovi poprvé, okamžitě bych s ním běžela k veterináři, který se orientuje na plazy a nečekám dva měsíce s tím, že mu to zmizí. Tady Vám možná někdo napíše svou zkušenost, ale to Vám hada neuzdraví, a i laik bez zkušenosti ví, že oteklá hlava není nic dobrého,v Praze doporučuji veterináře Hnízda.