Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pavouk třesavka

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jak se dají vyhubit (nebo alespoň značně omezit) třesavky. Bydlíme v baráku, ale nikdy předtím jsme je doma neměli. Pavouci nám nijak zvlášť nevadí. Ale je jich děsně moc. Uklidím, vysaju každý roh, ometu pavučiny kde se dá, za dva dny jich je znovu plno.
Máme doma chameleony, tak se dost bojím použít jakoukoliv chemii. Poradíte mi prosím na ně nějaký fígl?
Díky

KOlega mi na ně doporučil vysadit pár malooček

Hm, super, ideální řešení pro arachnofobiky, co šílej z invaze snovaček:D

My s tim bojujem taky strašně, na chvíli pomohlo stěhování, kdy jsme všechen nábytek oluxovali fakt důkladně ze všech stran, ale klid byl fakt jen chvíli.. A Biokill u nás bohužel vzhledem ke kočkám nepřipadá v úvahu.. Takže luxování, luxování, luxování... :-/

S čimž souvisí můj blondýnovskej dotaz (ač mám teda vlasy tmavý:)) - stalo se vám někdy, že by vám ty mrchy lezly z vysavače zpátky? Máme dost velikej vysavač s velkym objemem pytlů, tak je nevyměňujeme po každym vysávání... muž mi tvrdí, že tam v tom prachu a kočičích chlupech hned chcípnou, ale já si samozřejmě představuju, jak se tam živěj vyluxovanejma cvrčkama, rostou do obřích rozměrů a nekontrolovatelně se množej.. Doufám, že má prvdu muž a ne já....? :-D

Mě teda z vysavače nelezou (doufám), ale je to šílenej boj. Bydlíme v rozestavěném baráku, takže u nás je to masakr. Použila jsem BioKill a nebyl na ty třesavky vůbec hezkej pohled, když umíraly, jenže prostě maj smolíka. Kdyby nedělaly takový sítě, tak nám ani nevadí, že u nás bydlí.