Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Průjem u R.ciliatus

Dobrý den,dnes jsem si všimla,že má samice R.ciliatus průjem.Exkrement nebyl úplně celý tekutý,ale více páchl než obvykle. Nejaká rada co s tím? Mám vysadit krmení (krmím cvrčky,repashy a kašičky+vitamíny,vápník)? Podm.v terariu: teplota pokojová (+-24),v teráriu je sama (cca roční,váha okolo 30g),rosím 1-2 denně. Děkuji za odpovědi.

Z těch podmínek a stravy nic nějak nestandardně nevypadá, otázkou je, co si představit pod pojmem kašičky, ale jinak to nevypadá nikterak špatně, takže bych taky doporučil to vyšetření trusu, pokud chcete mít jistotu. Taky záleží jak dlouho to má, z jednoho "odlišně" vypadajícího bobku bych si asi hlavu nedělal.