Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem akvarium --> terarium

Zdravím,
potřebuji poradit, jestli lze nějak inteligentně předělat akvarium ( celoskleněný kvádr ) na terárium určené pro hada. Vím, že by had měl mít větrací otvory dole u podestýlky, ale do vyzrátého skla se poměrně špatně dělají otvory.
Především mě zajímá, jestli by stačil strop z nějakýho pletiva a nebo prostě bude lepší koupit přímo terárium.
Děkuji za jakoukoliv odpověď

Tak předělat se to samozřejmě dá, to větrání dole je lepší udělat tak, že vyřízneš pruh skla a dáš tam nějakou mřížku (síťku, perforovaný plech atd.), než do skla vrtat dírky, ale všeobecně je to zbytečná piplačka. Za mě bych radil tu poslední možnost - koupit si přímo tera, zkušenější sklenář ti ho slepí přesně dle tvých představ za pár stovek...

15 minút práce.
Dáš akvárko tak jak chceš mať terárium. Bud na výšku alebo na dlžku.
DOle nalepíš sklenenú lištu, potom urob medzeru na vetranie a nalep druhú lištu an ktorú pôjdu kolajničky na sklo.
A hore to isté. Lista na kolajničky, medzera ne vetarnie a hore dalšia lišta.