Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TERA České Budějovice 12. 10. 2014

Příští neděli 12. 10. 2014 proběhne další terarijní burza v Českých Budějovicích. Podrobnosti jako obvykle zde: www.teracb.cz. Obsazenost sálu zde: 12_10_14.jpg. Obsazenosti se neděste, stále je možné přidat další stoly do mezer mezi ostrůvky a často někteří vystavovatelé nedorazí, takže těsně před začátkem se ještě něco uvolní.
Šiřte, prosím, zprávu o této akci a přijďte se podívat, rádi Vás uvidíme!
[http://tera.poradna.net/file/view/19802-kraj1-jpg]

Prodejců bylo mnohem více než minule (i když někteří opět zarezervovali a pak nepřišli), pro mne i docela zajímavá zvířata, krásní hadi, ještěrky Melenových, akvarijní kytky, orchideje, rozšířená nabídka některých stálých prodejců atd. Návštěvníků bylo tak průměrně, dle mého subjektivního názoru i dost nakupovali, to ale spíš posoudí jednotliví prodejci. Co vím, hodně jely terárka, želvy, krevetky, akv. kytky, agamy, kytky všeho druhu atp.