Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chameleon má ochablou packu

Dobrý den,

prosím o radu jestli se někdo již setkal u chameleona s tímto problémem (viz.foto).Má to asi druhý den,nikde neupadl pokud vím.S packou hýbá a snaží se s ní i chytit,ale je vidět,že v ní nemá tolik síly.
Krmení přijímá,vodu také.Vitaminy Roboran,svítíme klasickou 40W a Desert Pro Compact 10.0, UV-B Compact Lamp, 23 W.

Díky za názor.

Ten chamík je docela slušně popálenej...zkontrolovala bych teploty pod výhřevem a jejich umístění. Co se týče všelijakých těch ochrnutí nohou u chameleonů, většinou bývá na vině nedostatek vápníku, buď z jeho nedostatečného přísunu, nebo nedostatkem UVB záření, potažmo vitaminu D3...no a tím pádem tedy také nedostatek vápníku. Jak často kterým doplňkem sypete? Můžete vložit fotku terárka, aby bylo vidět, jak a kde je UVB umístěné? Jak dlouho je v tom terárku namontované?