Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama vousatá běhá po terárku..

Dobrý den. máme doma cca 6 mesíční agamu do nedávna bylo vše v pořádku. Před týdnem jsme malovali pokoj kde agama bydli a nasledně začala běhat po terarku jako šílena, vraži do skla hrabe na něj. Teplotou by to dle mého byt nemelo Vyhřevné misto se pohybuje okolo 40°C (+- 2 stupně) a jinak v terarku je teplota od 30°po cca 25°C.Docetl jsem se že je to normalní a chce se jen proběhnout po pokoji, jenže mam strach aby my někam nezalezla...

Prosím poraďte co dělat :)
Předem Děkuji za jakou koliv odpověd.
[mod]Změna předmětu, původně: Agama Vousata Běhá po terarku.. (cejna)[/mod]

Barva je světle hněda, původně byla bíla. Nábytek jsme dali trochu jinak, změnilo se jen to že má před jednou stěnou terárka (u které začla běhat) křeslo se stolem původně tam byl gauč který byl ovšem o něco dal než je tet křeslo se stolem
A je to samice, velikost 30cm.