Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Růstový hormon

Dobrý den,
Do školy dělám pokus se strašilkami a růstovým hormonem. Je to vlastně projekt o růstovém hormonu. Budu mít dvě lupenitky a ve dvou miskách s vodou budou větvičky ostružníku. Do jedné misky ale budu přidávat růstový hormon a do druhé pouze obyčejnou vodu. Lupenitka která konzumovala ostružník s růstovým hormonem by měla být o dost větší než lupenitka bez hormonu. Tento pokus mi byl doporučen zde na teraporadně, ale nevím který růstový hormon mohu použít. Buď normální růstový hormon na předpis od lékaře nebo jsem ještě našla aminostar stimulant růstového hormonu. Nevím jestli mohu použít i ten a u toho na předpis nevím jestli nebude moc silný.
Děkuju za rady

Aji lidi s nadbytkem rustového hormonu mají problém třeba kluk od sousedů byl menší hrál házenou a najednou začal růst rychleji než měl a nestíhali mu dorůstat šlachny tak stím musel na nějakou dobu seknout protože nemohl pořádně běhat. Takže si myslím že u zvířat by to bylo podobný kór u uměle vytvořeného. JEstli to máš do školy zkus se zeptat na účinky v těle a nebo to holt skusit na těch lupenitkách . :-)

Edit: a nebo se podívej na lidi co berou sterojdy :-D těm to leze i na mozek a sou agresoří ale u strašilek se nemusíš bát že na tebe skočí a zmláti tě :-D i když představa je to drsná :-D

Tak to mám o růstovym hormonu asi nějaký jiný informace...nezaměňuj růstový hormon a anabolické steroidy. Mluvíš o dvou věcech. Po anabolikách, budeš nepřirozeně růst, jako nějakej brojler, růstový hormon podporuje látkovou výměnu, regeneraci buněk (skoro až zázračně) svalů, kůže, orgánů, má skvělé účinky na imunitní systém atd...proto je někdy označovaný, jako "elixír mládí"... "Sportovci" růsťák kombinují s anaboliky, protože sám o sobě tak rapidní nárůst buněk nezpůsobí. To s mozkem a agresivitou, je nesmysl, to si pleteš s tesťákem.
Nedovedu si ale představit, jak a jestli by lidský růstový hormon působil na hmyz a jak ho chce Klaudiee shánět...přijde mi to trošku nesmyslné, zvlášť ještě při aplikaci přes rostliny...zajímalo by mě, jestli je to vůbec možné. Ten stimulant podporuje funkci hypofýzy a tím pádem přirozenou produkci RH, ale větev ostružní asi ničím takovým moc nedisponuje. Inu, snad se vyjádří někdo znalý, docela by mě to zajímalo :-D

a ako chceš aplikovať ludský rastový hormon alebo aminostar cez rastliny do hmyzu ? aminostar rozširuje cievy a napomáha rastu svalovej hmoty,to akože najprv narastie na ostružine mäso,ktoré strašilky zožerú a narastú svaly aj im ? predstava pekná,ale celé je to v podstate kravina,živočíšny rastový hormon sa aplikuje injekčne a aminostar len v podstate vyprovokuje hypofýzu k zvýšenej tvorbe hormonov,,živočíšny rastový hormon majú bezstavovce a stavovce naprostio odlišného zloženia,vzájomne sú nezamenitelné,resp.nefungujú pokial sa vymenia a rastliny majú takisto svoj typ a pokial do seba nejakým spôsobom nasajú živočíšny rastový hormon,tak ho rozložia-jee to v podstate dusíkatá chemikália,takže v podstate dobré hnojivo pre rastliny,ani správny typ rastového hormonu podaný v potrave nebude účinkovať,v žalúdku sa takisto strávi,musí sa podávať injekčne obdobne ako napr. inzulín,ten takisto pri podaní inak ako injekčne nemá žiadny účinok

Bavíme se tu o lidském růstovém hormonu, který chcete podávat hmyzu? Vážně mi to celé přijde, jako blbost...navíc doktor vám RH jen tak, kvůli pokusu do školy, nenapíše. Léčí se tím děti s poruchami růstu, ale jinak je to v podstatě zakázaná dopingová látka, kterou pro jiný účel, než pro zmíněné dítě s nějakým problémem, člověk legální cestou nezíská...

RH by mi dala kamarádka, která už ho nebere a má celé jedno balení. Ale jestli je to blbost tak to dělat nebudu. Nevíte někdo jaký pokus by se dal ještě udělat? Mám chameleona jemenského, rhampíky, gekončíky noční, pagekony řasnaté a mohu koupit nebo sehnat i nějaký hmyz, to není problém. S gekončíkama bych něco dělala ráda, protože jsou opravdu velmi krotcí a zvyklí na ruku. Teoreticky bych mohla zkusit něco s potravou u těch gekončíků, nebo s jemeňákem něco s barvami. Nic konkrétního mě ale nenapadá. Moc děkuji

Ano, RH se aplikuje injekčně. V trávicím traktu by ho tělo nevyužilo. Pokud měla kámoška prášky, tak to bylo něco, co stimuluje funkci hypofýzy, která má za úkol tento hormon do těla produkovat, ne přímo RH. Hormonální antikoncepce je minimálně zajímavý nápad, ale tady už mi to trošku zavání týráním zvířat, protože to je i pro lidi vcelku svinstvo :-D
Co třeba vzít dva stejně zbarvený gekončíky a jednoho třeba půl roku krmit cvrčkama, co jsou denně krmené potravou s vysokým obsahem karotenů a druhýho těma, co je neobsahují? Slyšela jsem, že jeden známý, co dělá guttky, měl v práci jednu dobu velký přístup k mrkvi, kterou krmil myši a po nějaký době toho musel nechat, protože měl albíny lososový :-) A způsobů, jak do cvrčka naprat mnohem víc karotenů, než z mrkve, je spousta.