Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bílo-černé zbarvení gekončíka

Letos se nám vylíhnul gekončík po rodičích Tremper Albino hetero Blizzard X Hypo Tangerine Jungle, ale od vylíhnutí je bílý s černými skvrnami a jen nožky má světle žluté a kolem kresby na zádech je světle žlutá linka. Chovatel jej odhadoval na Mack Snow, ale takové geny náš mazlík nemá. Budu rád za každý sdělený názor. Gekončík vylezl s kratším ocáskem už z vajíčka. Byl inkubován na samičku, vajíčko snesené 30/6 se vylíhlo 27/9 - byl to náš nejdéle očekávaný ještěr. Barva se ani po svleku nezměnila, přibyly pouze černé tečky na zádech.
Fotka byla pořízena hned po vyklubání, mládě v podivné poloze usnulo :)

Jo, to jsem si taky říkal. Během dne se narovnalo a teď už na něm není křivého nic, akorát ten ocas má krátký. Přemýšlel jsem, že ho utratím, ale nakonec jsme počkali, jestli bude normálně lovit a svlékat se. Všechno funguje. Na prodej samozřejmě není (jistě, toto je ohraná fráze, ale jelikož mláďátka prodávám, chci mít svůj standard). Mládě si necháváme. A pokud se mu bude nadále dařit, bude v terárku spolu s matkou, kterou jsme po tomto "vydařeném" odchovu vyřadili z chovné skupinky.