Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zazimování agamy vousaté

Ahoj. Mé agamy si po náročné sezóně řekli o zimování. Nežerou už asi 14 dní a tak jsem postupně začal zkracovat dobu svícení. Přečetl jsem už několik článků, ale zajímá mě, zda mám vypnout opravdu všechny světelné i tepelné zdroje? Těch zhruba 6-8 týdnů nemám svítit vůbec ničím? Ani zdrojem uv paprsků ani lineární zářivkou?

Vzhledem k tomu,že by měly zimovat někde v ůkrytu,tak je jim jakkékoli svícení na co?Na prd....:-)Takže ted vážně,vše zhasnout,někdo háže přes terárko i hadr,aby měly klid,pokud je to někde na frekventovaném místě.