Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TeraMagazín

Dobrý den
Rád bych si objednal tento časopis. Existuje vůbec v tištěné formě? Na stránkách TeraMagazínu jsem našel jen odběr na e-mail. Jelikož jsem ten člověk který rád časopis drží v ruce a může si ho "ohmatat" :-D tak bych uvítal tištěnou verzi. Snad tu s tím neotravuju ale hledal jsem docela dlouho a odpověď jsem nenašel :-( tak snad někdo poradí a popřípadě hodí odkaz na předplatné so schránky ;-) předem děkuji :-)

Jako jo. Jsem Android programátorka, tak se patří abych byla i trošku nadšenec do technologií. Ale když člověk zkejsne v mhd v zácpě tak je rád že se nenudí a má si co číst. Ale ráda si čtu jen na mobilu ve tmě před spaním a to mě pak oči hodně pálí. Jinak přítel si teď pořídil Kindla s e-inkem a to je o něčem jiným... Asi mu ho začnu zabavovat občas...

Nejlepší je to kombinovat. Na cestách v přeplněný MHD je asi lepší e-čtečka (na ní je dobrý i to, že při čtení z toho nebolej oči jako z mobilu či tabletu), ale naproti tomu v klidu domova, pokud se nějaká klidná, volná chvíle najde :-), třeba u kafete je nejlepší kniha z papíru.
Je to jako se vším, je rozumný nevyhejbat se ničemu a kombinovat nový technologie se starejma, klasickejma a osvědčenejma. Někdy ani trocha tý nostalgie není na škodu :-).

No já o tý čtečce taky uvažuju. U klasický knížky mám problém s tim, že ne vžycky počítám s tím, že si budu číst a pak jí nemám sebou. Což se u mobilu, z kterýho si čtu, prostě nestane a zrovna tohle by ten Kindl moc nevyřešil. Ale zas Kindl má i aplikaci pro Android takže by se dalo většinou číst z Kindla a kdybych ho zrovna zapomněla tak z tý jejich apky. Ta by měla umět synchronizovat knížky a to, kde jsem v knížce skončila.
Ale je fakt, že doma je čtení z papírovýho časopisu příjemnější, třeba u toho kafe.

PS: Jinak fakultní časopis taky dostáváme jen v elektronický podobě, ale to se dá na fakultě informatiky asi čekat.