Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem krajta královská ryje

Zdravím všechny,
prosím vás, máte tady někdo zkušenosti s ryjícím hadem? Pořád krouží po teráriu a ryje čumákem o sklo nebo jako by se snažil do bukových štěpků vyrýt noru..? Přijde mi, jako by se had zbláznil, jednou ráno jsem ho dokonce viděla s topným šutrem na zádech. Nechápu, jak toho, borec, docílil. Je tohle fakt normální?
Had je chován v optimální teplotě/vlhkosti s dostatkem úkrytů. Je už u nás doma rok a zatím jsme u něj řešili parazity z minulého chovu a počínající zánět tlamky. Vše zatím úspěšně.)Díky a mějte se!

Mě takle ryje tmavka a jelikož je albínka, tak je špinavá jak čuně. Nejraději má, když jí v téhle náladě otevřu terárko. Leze po celém bytě. Na parapet, na skříně a nejraději má věšák v chodbě...to jsou pak kreace. Jen musím hlídat a chytat co kde padá. Jinak korálovky, ty jsou na to exerti...přerochají terárko během chvilky.