Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevíte náhodou co je to za druh Tiliqua?

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli náhodou nevíte co je to za druh, protože dospělí kus co je v příloze není tak veliký jako gigaska. Třetí fotografie nevím přesně co je to za ještěra, ale rád se koupe ve vodě. Předem děkuji za odpověď.
Změna předmětu, původně: Nevíte náhodou co je to za druh tiliqua? (Aurifer)
Buďtě tak laskav a osobní spory s dotyčnou osobou si vyřešte jinde. A nevytahujte tady špínu. Vlákno promažu. (Aurifer)

První je Hemisphaeriodon gerrardii- dospělí a mládě, to třetí je Amphiglossus reticulatus. Je to semiakvatický scink, co by měl mít aspoň polovinu ubikace tvořenou vodní nádrží, tam v té bedně s proložkama a miskou nebude moc happy. To je co za zvířata, to jsou tvoje?