Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejaka kritika prosim!?

Ahoj. Cham.jemensky 4 mes. Terarium 40,74,76 bude se zvetsovat o stredni cast..pak 110 vyska,dole pisek, zarivka reptiglo 10.0 15w nahore obyc zarovka 75w kdyz byla uvnitr tak 55w, vetrani z boku i zezhora 40,25. Vlhkost 50-80, teplota nahore kolem 35 dole 28,strava cvrcci cca 10den,obcas pavouk, moucha, housenka,tyden-3xnutrimix(26% vapnik,d3 10 000 m.j.), 3x drceny vapenec,1xpust nebo vapenec,roseni 2x den,zadna pinzeta ani kapatko. diky

Calyptraty jsem měl před 20 lety. Rosil jsem jen mláďatům, větší zvířata pila z misky.
Pití z misek ti ulehčí péči. Terárko vypadá dobře, alespoň co se větrání týče. Vitamínů a minerálů je na trhu spousta. Vyzkoušel jsem toho dost, ale nakonec se vrátil ke klasice Roboran + Plastin. Je to za pár korun a jedu na tom ciliaty, pogony i varany. Tak chovu zdar !