Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plaz nenarocny

Ahoj.Chci přibuznemu koupit nejakeho plaza.Moc si ho přal, ale nesmi byt moc velky a idealně aby snášel pokojovou teplotu.
Už ma zkusenosti(choval želvu a ted maj Chamika).
Existuje vubec nejaky takovy?Diky

No, kupovat zvířata a vůbec plazy jako dárek a překvapení, bez předchozí domluvy s obdarovaným, to nikdy nedopadne dobře, myslím pro to zvíře... Radši se domluv s příbuzným, zajděte spolu na burzu nebo k nějakému chovateli , ať si vybere, co by chtěl chovat a kup mu to. A všichni by měli být spokojení :).