Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přidání dalšího hada k samci P.regius

Zdravím mohli by jste mi poradit? Mám hada Krajtu Kralovskou (python regius) samec. Potřeboval bych vědět jestli mu mohu dát k němu do teraria jiný druh hada nebo přesně ten stejny druh (python regius). Jedna se o samičku. Díky za odpověď :)
Změna předmětu, původně: Chtěl bych mít pár ale mám jen samce. (Aurifer)

Ahoj. No určitě bych do jednoho terárka dával jen jeden druh hada, už kvůli tomu, že různé druhy potřebují různé podmínky chovu, vlhkost, teplotu a tak. A pokud chcete odchovávat Krajty, tak je k sobě dejte, ale podle podmínek rozmnožování, s tím já zkušenosti nemám. Pokud nechcete odchovávat, nedával bych je k sobě.