Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rhacodactylus ciliatus Pár

Dobrý den, na ŽE jsem si koupila samečka (narozeného 9.7. 2014) a samičku narozenou (26.6. 2014) zatím jsem je vůbec nevážila. Ale zajímalo by mě, od kdy mohou být spolu v terárku (40x40x70cm). Od prodejce mi bylo řečeno až bude samička vážit přes 35g. Ale to je hmotnost dospělé samičky. V terárku je teď pouze ona. Sameček je v plastovém boxu s rašeliňou, větvičkami a bromélií. To spolu opravdu být až do dospělosti nemohou? Protože jsem četla, že čim dřív jsou spolu, tím lépe si na sebe zvyknou a vyvarujeme se potyčkám, které mohou nastat při seznamování dospělců.
Děkuju za odpovědi

Nějak mrtvo ne? Nikdo nic? Mě to docela také zajímá. Ciliáty hodlám chovat, ještě je nemám takže moji odpověď berte s rezervou :-). To oddělení je kvůli množení, aby sameček nezačal dřív než bude samička schopná a připravená. V takto malém věku to nehraje roli... Ale je tu můj odhad, ještě Ciliáty nemám ale mám dost načteno (myslím)