Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké je nejlepší pozadí do terária pro agamy vousaté?

Ahoj,
Chtela bych se zeptat jake mam zvolit pozadi do teraria pro agamy vousate. Mam totiz nove celodrevene velke teratium (163x90x100) a nevim co na zadni stenu. Nejsem zadny tim kutil takze rady ze si ho mam udelat sama moc nefungujou. Koukala jsem se na internetu a relativne cenove dostupne jsou treba korkove pozadi, nebo kokosove pozadi. Mate s tim zkusenosti? Nebo nejakou jinou alternativu? Moc dekuji za pomoc ;)

přesně jak píše kolegyně Kája....stačí sehnat silnější polystiren a flexi lepidlo na kachle, pak případně ještě spárovačku na dotónování povrchu. Fakt na tom nic není a nemusíš být kutil, zvládně to i celkem nešikovná ženská (jako třeba já) :-)

Korek se použít dá, ale to se pak na tak velkou plochu nedoplatíš a kokosová rohož je pro agamy nevhodná, ta je tak pro chamíky...když po tom zvířata lezou, tak z toho vydrbávají vlákna a časem je to opelichané. Navíc teda ty vlákna se jim pak občas píchnou v tlamce atd.