Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Víc užovek červených v jednom teráriu

Mám pro užovky červené terárko 100*50*53. Jsou v něm tři, většinou zalezlí v tunelu (cca 15*10*15), celou plochu využívají v noci. Mám jednu přírodní a dva motley a chtěla bych ještě jednu stripe - myslíte, že by nebyl problém, kdyby v tom prostoru byli 4? Když třeba vidím, v jakých krabičkách mají chovné páry profi chovatelé, tak moje terko je těžký luxus X-) Mám tam větve, dracenu, yuccu, ten tunel a pár polic.
Zas kdyby to měl být problém, stripe bych s těžkým srdcem oželela, další takhle velké terárko už nikam bohužel nevymyslím...

Dle mého by to vadit nemělo, sama plánuju mít v teráriu o stejných rozměrech čtyři samičky a v dalších o něco menších terárcích po třech užovkách. Vše jsem si zjišťovala přímo u chovatelů, už jsem byla i podívat se na rack a v nich mnohdy chovají po třech hadech v mnoohem menším prostoru :)