Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gekon obrovský - terárium

Zdravým všechny potřeboval bych poradit. Jak má zprávně vypadat terarko pro Gekona Obrovského? Nejlépe kdyby měl někdo nějaké foto pro představu. Mám v plánu vyrobyt terárko o rozměrech nejméně 50x50x100 (D,Š,V) ale nevím jak by mělo přesně vypadat uvnitř předem děkuji Ondra
[mod]Změna předmětu, původně: Terarko-Gekon Obrovský (cejna)[/mod]

Ahoj, podľa by to chcelo večšie rozmery doporučované pre pár sú 110x110x120 a s každou ďalšou samičkou 20% základnej plochy naviac:-) no a vnútri by som odporúčal spraviť 3d pozadie z dôvodu šplhania a úkrytov ;-) a moju "radu" ber z nadhľadom ;-)