Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem agama kocincinska a voda

dobry den,chovam agamy kocincinske,mam rok a 3mes. stare bezproblemove-samce a samičku,pred mesicem jsem si opatrila od chovatele rok a pul samičku,klidnou,zvykla na lidi atd,v terariu se pohybuje sebejiste,neni moc placha,ale trapi me jedna věc-nechodi do bazenu,tudiz ji davam pit,ptz je dehydrovana a hlavne kali všude po terariu,je mozne ze by ještě nebyla dostatecne zaklimatizovana?anebo se stresuje,ptz do vody se dostane jen když ji samec nahani a shodi ji tam,,puv.majitel mi napsal,ze u nich se koupala..má-li někdo nejaky napad co s ni,budu rada.dekuji

ano-ptz je protože,a ano dala sem ji k nim a sledovala jak se k sobe budou chovat,a nic si nedelaj,jen samec je nahani,tak se ale chova aj k te první,ale je fakt ze jsou spolu odmalička,tahle nova je bouzel prvne ve smecce,asi to bude tim,nu ale co dal_?odendat ji nemuzu,to by byla vystresla este vice,jinak ta voda mela 25 ale tento tyden sem to zdvihla na 27 stupnu

ma Carmen stále bazen nenavstevuje,sice papa ale od zacatku tezce malo,to jsem akceptovala,ptz někdo ji méně někdo vice,ale ted par dnu stále méně,je aj nejak zmlsana..nechci ji davat jen to co vyžaduje,odmita od prinosu domu cvrcky,kdyz uz tak s premlouvanim jednoho,chce jen ty tluste cervi anebo svabi,ale svabi uz také méně,donedavna papala vareny zloutek,ted uz ne,zajem ma vždy,ale neda si,co jsem dvakrát zkusila bylo syrove hovezi srdce,to se mohla utlouci,to normalne nedavam,jen nahoda když sem tim krmila zelvy,ale zrovna ted ted ji sleduju a koukam ze je v tom,tudiz odpovidam si sama:-D,ale aj tak nebejt ona v tom,tak papa tezce malo..stres?ci zvyk od puv.majitele?dekuji za reakce