Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gekko gecko

Dobrý den, před dvěma týdny jsem si koupila gekona obrovského na burze. Chtěla jsem samičku, paní mi řekla že mají poslední samičku tak jsem si ji koupila. Doma jsem zjistila že mu chybí kousek ocásku a den poté, že je to samec ale smířila jsem se s tím. Ale nastaly další problémy- gekon nechce žrát, stále má v teráriu stejný počet cvrčků, jednou jsem našla trus ale dál už nic, už jsem zkoušela snad všechno- zkoušela jsem ho násilně nakrmit ale stále cvrčka plival ven, potom jsem zašla do obchodu a koupila šváby a zhophomasi ale stále nic. A ještě má další problém- neudrží se na skle a padá dolů. Tak tady žádám o radu je mi divné že by dva týdny nežral, někde jsem četla že je normální když nežere týden ale dva. Předem děkuji za vaše odpovědi, doufám že mi poradíte :-|:.(

bohužel mi nefunguje foťák v mobilu- fotku můžu poslat v neděli. Ale jinak je hubený hlavně ocas je strašně tenký. Terárium je prozatím 30X 30X 50(d.š.v.)ale zrovna ho mám v karanténím teráriu kvůli lepšímu pozorování. Nemám vlhkoměr chci si ho koupit na fauna trzích ale 2x deně rosím- ráno a večer. Teplota je 28 stupňů. Do terária jsem ještě dala modrou UVA žárovku. Gekon není agresivní- nevím jestli to je jeho povahou anebo něčím jiným.