Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počet mláďat u cvrčků

Dobrý den.
Chci se zeptat.
Čtu o cvrčkách protože bych je chtěl chovat.
Jenomže.. Oni píšou že 1 samice má denně 150 - 200 vajíček.. To znamená že bude mít měsíčně jedna samice cca. 4500 vajíček ?
To znamená když budu mít např. 50 samic tak budu mít 22500 vajíček ?..
Nebo hodně toho pochcípá ?..
Děkuji předem za odpověd :)
Změna předmětu, původně: Cvrcek77 (Aurifer)

Samice neklade vajíčka nonstop, navíc se zdaleka ne všechno vylíhne a zdaleka ne vše co se vylíhne se dožije dospělosti. Takže z 50 samic budeš nakonec celkem rád, že se ti vylíhne a zůstane dost cvrčků na to, aby bylo možný něco málo zkrmit.