Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skelna vata-cvrcci

Ahoj vim ze kdyz cvrcci utecou moc dlouho nepreziji a nerozmnozuji se... Ale co kdyz utecou na baraku a dostanou se treba do skelne vaty nebo neceho podobneho? Nemate s tim nekdo prosim zkusenosti jestli taky pochcipou s nezacnou se rozmnozovat? Diky za odpovedi :)

záleží na tom, jací cvrčci. Pokud to jsou odrostlí A.domestica, tak ty tam mohou vydržet na živu nepěkně dlouho, může to být i několik měsíců. Co se týče rozmnožování, tak tam pak záleží na víc faktorech - hlavně teda jestli najdou přimeřeně vlhké a teplé místo pro kladení vajec. A pokud ano, tak malí cvrčci potřebují určité podmínky k přežití. Takže většinou dospělci přežívají dost dlouho, ale pokud se nejedná o nějakou prádelnu atd, tak mláďata většinou nepřežívají.