Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama kočinčínská - nemoc

Zdravím a prosím o radu. Mám doma dvě Agamy Kočičínské a se samečkem mám velký problém. Už asi měsíc jezdí hlavou po skle a stěnách teraria. Už má úplně odřenou tlamu. Chvíli to vypadalo, že se to lepší, ale je to čím dál horší, začínají mu lézt zuby. Můžete mi poradit, co s tím? Děkuji moc.
Změna předmětu, původně: Agama Kočičínská - nemoc (Aurifer)

Jsem teď v práci, fotku nemám u sebe, vložím později. Terárko jsem si vyráběl sám, velikost cca 80 x 50 x 130. Mají bazének, vodu měním ob den, 2 teplotní žárovky, UVA+UVB zářivka. Krmení švábi, kobylky. Samička to nedělá. Jsou ochočení, poutím je i ven.