Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem který had?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda byste z vlastni zkušenosti volili raději hroznýše královského nebo krajtu královskou?

Krajtu mám už 15let, pokud nemáš dost prostoru je vhodnější ta krajta a s tou chutí je to přesně tak, přes zimu si nevezme, klidně 4-5 měsiců, u nich je to úplně normální a nic co bys musel nějak řešit, ona si pak z jara zase začne normálně brát, přes zbytek roku mi vezme vždy. U hroznýše počítej s prostornějším tera a žraní po celý rok. Klidnější(flegmatičtější) jsou více krajty.
bahno jinde jsi borec, fakt že jo, takové komenty si raději nechej!