Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Krajta tmavá - poranění spodní čelisti

Zdravím, můj mazel si při tlačení stěn, či dvířek poranil spodní část čelisti. První den co měla pouze škrábnuté, ale nyní cca po týdnu místo zlepšení to napuchá. Nevím zda-li se nemám pokusit prozkoumat, jestli není ranka zahnisaná,popřípadě hnis vytlačit a vydezinfikovat. Děkuji za rady, zkušenosti a nápady.

Zdravím i já Tebe,

obdivuji tvůj klid. Při pohledu na fotku (speciálně ta druhá vypadá hrozivě) mne okamžitě napadnou dvě slova: odborník a veterinář. Já už bych s tím byl dávno za veterinářem (byť by to byla třeba zbytečná cesta).