Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mouchy od křečka

Ahoj, asi to je pitomá otázka ... jenže, dostal jsem křečka .. koupil jsem mu akvarko a všechno potřebne. Třetí den jsem otevřel víko (s dírkama ofc.) a vyletělo několik much. Tak jsem mu vyměnit pyliny, vyčistil akvarko. Další den se dívam a po pokoji zase lítaji mušky a jak otevru víko, zase jich pár vyletí... Mohl by mi někdo z vás poradit prosím ? :/

Z tý fotky nevykoukám nic.Jestli jsou do červena,jak říkáš,mohly by to bejt ty octomilky (Drosophila).Ty zajímá všechno kde probíhá nějakej kvasnej proces.Ted je jich v bytech na ovoci dost.Ty ale asi už musíš znát.Jinak jestli to není nějaký "masový zamoření",tak se snad nic neděje.Možná se někdo ještě ozve.