Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Měření UVB

Ahoj, je tu někdo z okresu Nymburk, Kolín, P-východ nebo z Prahy, kdo by mi mohl půjčit přístroj na měření UVB? Mám doma tři žárovky a zapomněla jsem, která je kdy koupená, jen vím, že teď mám jednu měnit :-/
A ještě se zeptám - když si na žárovky poznamenám data lihovkou (na ten plast myslím) - nebude se to díky teplu nějak odpařovat a škodit?

No tak třeba nepůjčí, ale bude tak hodný a změří mi to, když přijedu k němu... Vše je přeci o domluvě a nějaké ochotě. Mezi teraristy to prý není tak vzácná vlastnost ;-)
Jinak díky, zkusím dát dotaz přímo do vlákna ŽE a případně si vzít žárovky s sebou.