Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Desinfekce terária

Jak často se desinfikují terária agamám? Četl jsem různé příspěvky o použití UVC a tak mě napadlo se zeptat, jestli mohu místo UVC používat na desinfekci přímo vyvíječ Ozonu. Používám ho v práci k desinfekci automobilů. Máte nějaké zkušenosti?
[mod]Změna předmětu, původně: DESINFEKCE TERÁRIA
Není důvod psát Capslockem (cejna)[/mod]

pokud jsou ty agamy zdravé, tak jim terárko nemusíš desinfikovat jak je jejich život dlouhý. Stačí běžná údržba - vymytí misek, odstraňování bobků, jednou za čas vyměnit substrát a otřít vybavení terária. Nic víc netřeba. Ale jak píšu, pokud jsou zdravé.