Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Agama odmítá šváby

Mám tříměsíční agamu a do nedávna nebyl žádný problém. Denně zbaštil 10 - 14 švábů a 4 červíky. Dnes je to už třetí den co odmítá šváby. Červíka by si dal , ale švába ne. Můžete poradit čím by to mohlo být. Teplota v terárku je v pořádku. Zelené má v mističce stále čerstvé, ale tomu nehoví vůbec a nikdy nehověl. Dík za odpovědi.

to je normální, hlavně pokud krmíš dubiemi....hodně zvířat si vůči nim časem vypěstuje averzi a už je nechtějí. ale zase na 2str. pokud se přejde na jný druh krmení, tak je časem vesměs zase žrát začnou. chce to střídat, jak už psal kolega výš.