Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chameleon samicka snůška

Ahoj mam samicku starou 16 mesicu a ma neoplozenou snusku. Prestala uplne jist a porad hrabala do rohu. Ted uz je v kybliku a od pul 8 rano hrabe a nevim kdy poznam ze ma hotovo. prosim nevite jak to poznam? Zatim tedy jen po hline uz slape ale vajicka tam jsou ale nevim zda v sobe jeste nejake nema =( Dekuji za rady.

Ahoj lidi, vcera mi chameleonice nakladla 16 vajicek... Myslite ze je to dost? Je to jeji prvni snuska je oplozena a navic vetsina tech vajicek byla nejak moc zakrnela a to jsem ji do te doby co jedla dopoval vapnikem co to slo... Tak jen jedtli je to v poradku :) jsem nervozni

tezko říct ,nevidim ,moje mela prvni snuzku 70(planne), mnozstvi vajec je nahodny ,pokudd začne žrát tak by to melo byt vse , ale nemuzu rict kdyz ji clovek nevidi presne , jinak pokud ne opakovat kladeni vidim ze to mas v terarku ona si to vse poresi , dej ji tam zradlo , a pokud ma jeste neco sama naklade zbytek