Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je vše v pořádku ?

Zajímalo by mě jestli je s mou agamkou vše v pořádku. Tři dny nic nesnědl. Jindy zbaštil 10 - 12 švábů za den. Poslechla jsem Vaše rady a zkusila dát cvrčky střední a sbaštil tři. Ale moc se mu do toho nechtělo. Agamka má tři měsíce , měří 25 cm a váží 48g. Zelené odmítá. Přes den se vyhřívá a dost často spí. K večeru začne řádit a chodí se sám koupat do misky. Pak lítá v písku a pak opět odpočívá. Myslíte , že je náš Oskar ( agamáček ) v pořádku a nic mu nechybí ? Teplota v teráriu je správná. Kolik by měla tak mladá agama sbaštit denně ? A mám cvrčky co nesbaští vytahovat nebo je tam mužu nechat. Šváby jsem vytahovala. Děkuji moc.

Nevím jak vložit fotky. Teploty v teplé části okolo 35 °C , V chladu okolo 28 °C a pod žárovkou 42 °C. Vitamíny dávám jednou za týden a vápník třikrát týdně. UVB žárovka je Replite 200. Včera snědl dva cvrčky dnes opět nic. Ale má se k světu.