Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samica a snuska :)

Ahoj predpokladam ze je gravidni... Miva aji cele cerne zbraveni s temito zlutymi modrymi zelenymi a oranzovymi flicky po celem tele :) ale mam takovouto otazku kdyz jeste mela klasik zbarveni nejak moc casto lezla po zemi a jelikoz tam mam uterky tak nemela kam hrabat pote co se zbarvila tak uz po zemi neleze vubec ( ma tam kybel) ale je aktivni a zere uz asi 2 tydny ma toto zbarveni myslite ze je neco v neporadku nebo to teprve prijde? :) Vsem diky kdyz me uklidnite a prominte za to foto ale nechtel jsem ji stresovat vytahovanim

Ok omlouvam se :) jde mi o to ze kdyz nemela gravidni barvy lezla po dne ale mela tam jen uterky ( nemela kam hrabat) a ted kdyz ma gravidni barvy tak dolu neleze vubecjestli to muze znamenat ze zadrzela snusku nebo proste nebyla predtim grqvidni a jen se ji chtelo lozit na zem. Doufam ze ted uz je to srozumitelny :) a jeste jednou se omlouvam