Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguan-kupa

Ahojte,
chcela by som sa spýtať, či sa dá zohnať aj menší leguánik od chovateľov alebo chovnej stanice (cca do 70cm), lebo som videla inzeráty len s klasickým zeleným leguánom (má okolo 120cm). Neviete, ako sa menší druh leguánov volá? Prípadne kontakt na nejakú chovnú stanicu alebo niekto kto sa im venuje... ďakujem :). A ešte jedna otázka, môže sa chovať aj v spálni, nerobí leguán v noci hluk?

Co vlastně chceš? zeleného leguána Iguana iguana, který má ten metr a půl, a nebo Brachylophuse, který má okolo těch 70cm? Pokud to, co myslíš je leguán fidžijský (Brachylophus fasciatus), tak si zadej do googlu nebo inzerce tenhle název a vyjedou ti odkazy i na chovatele. Ale teda na základě toho, jakým způsobem byl položen dotaz si opravdu nejsem jistá, zdali to je opravdu zvíře pro tebe. A taky počítej s tím, že i cena Brachyophusů je někde uplně jjinde, než u Iguan ;-)