Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tierversand

Zná někdo tuhle firmu Tierversand ? Mám možnost z Německa nějaké plazy a chlapík by je i poslal přes tuhle firmu,ale nic o ní nevím díky

Nemyslíte GeoVex Tierversand? To je přepravní společnost pro živá zvířata www.kleintierversand.com Řešilo se to i zde http://tera.poradna.net/q/view/134699-posilani-zvi rat-ze-zahranici?page=r134935#r134935. Ale nejsem si jistý jestli dopravují do ČR, mám za to, že jen Německo a Nizozemí. Takže maximální opatrnost, už jsme v Kamerunu zasponzorovali asi funglnovou ČOV pro velké město :)) P. J.