Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno VÝBER MENA

PROSÍM VÁS MOHLI BY STE MI POMOCŤ S VÝBEROM MENA PRE CHAMELEÓNA?
CHCELA BY SOM SI ZAOBSTARAŤ CHAMELEÓNA A NEVIEM MU VYMYSLIEŤ MENO.
KONKRÉTNE JE TO CHAMELEÓN JEMENSKÝ/CHAMELEO CALYPTRATUS.
BOLA BY SOM VEĽMI RADA KEBY STE NAVRHLI DÁKE PEKNÉ MENO.
PS: EŠTE NEVIEM AKÉ TO BUDE POHLAVIE.

ĎAKUJEM. :-)
[mod] Vlákno zaměřený na jména plazů už tu jedno je. Navíc Capslock a nesmyslnej předmět... (cejna)[/mod]

loading...

Mi máme agamáčka jménem Oskar. Ale dají se vymyslet všelijaké jména.¨
ALEX , FILIP , MAX , JEREMY , EVŽEN , EDA , ARNOŠT , HUGO , KWIDO , SAM , ŽAK

ADELKA , AMALKA , ELIŠKA , NELA , JESIKA , VANESA , VENUŠE , PRINCEZNA , DIANA