Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokoušou malou agamu červi?

Mám tři malé agamky - včera i dnes mi jedna usnula v misce, kde je pár moučných červů. Včera jsem jí vyndala, ale nevím, jestli to je třeba. Zase jí nechci rušit ze spaní, kdyby to bylo zbytečné. Jsou tam i kousky č.zelí. Asi je to blbá otázka, ale rušit jí každý den ze spaní (jestli to bude dělat stále) mi nepřijde úplně ok, pokud to není nutné.

Krmím převážně cvrčky a zeleným. Moučňáky tam mám jen na doplácnutí, kdyby jim nestačilo. Ale cvrčků mají dost. Myslíš, že i tak je to blbě? (Starosti neodpadnou - v misce můžou zůstat i cvrčci, pokud jich budu dávat víc, i místo moučňáků, a nevyzobou je. A u těch už bych se asi opravdu bála.)
A odpověď? Mám jí vyndat?