Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malý gekončík nechce žrát...

Zdravicko,v nedeli na burze sem koupil mladeho cca 6-9 mesicniho gekoncika.od te doby nepozrel jedineho cvcka.koupil sem pro nej zvlast male.a ani nema zajem.nevim si rady stim co bych mu mohl dat aby neumrel hlady.Zkusenosti z chovem eubliku mam.mam 5leteho samecka.ale byl starsi a naucen na cvrcky kdyz sem ho dostal... predem dik za odpoved.
[mod]Změna předmětu, původně: Maly gekon nechce žrát...pls help (cejna)[/mod]

Cau,po zmene prostredia niekolko dni trva kym si trochu zvykne a zacne zrat.Ak je gekoncik dobre ziveny,vydrzi v pohode dva-tri tyzdne bez potravy bez toho,aby vobec viditelne schudol.Otazka je,ako bol ziveny doteraz,pretoze gekoncik 6-9 mesacny uz musi mat velkost dospeleho.Moje 3 mesacne mladata uz v pohode zeru dospele cvrcky (teda okrem ozaj velkych,tucnych samic :) )

To mě vůbec nenapadlo se zeptat čím ho krmili...mam i velké cvrčky pro samce.ale ti sou o trošku menší jako jeho hlavička...ale žádný gekon ani malým cvrčkem nepohrdne..tak mu jich par hodím do terárka.a dej se vůle bozi :)...